Prezent dla niemowlaka na gwiazdkę - co wybrać? - Mruumi - Szumiący Miś Królik

prezent dla niemowlaka na święta

Wybór odpowiedniego prezentu dla niemowlaka to nie lada wyzwanie. Nie wiemy przecież, czym interesuje się dziecko lub czym chciałoby się bawić.  Prezenty dla najmniejszych cieszą z reguły tych większych w rodzinie, a po latach są miłą pamiątką niemowlęctwa pociechy, która dorosła do własnego zdania, a nierzadko nawet młodzieńczego buntu. Niech więc upominek dla najmłodszego członka rodziny przypomina pierwsze wspólne Boże Narodzenie, niech zostanie przyjacielem na długi czas.

Jaki prezent dla niemowlaka pod choinkę? Jaki prezent na Mikołaja dla niemowlaka?

Niemowlaki nie są w ogóle świadome tego, że coś dostają, dlatego wybierając prezent trzeba go dobrze przemyśleć pod kątem użyteczności i funkcjonalności.

Mimo, że w sklepach znajdziemy mnóstwo pomysłów i inspiracji na prezent dla niemowlaka , to często nie wiemy, co będzie dla niego najbardziej odpowiednie. Prezent kupiony na szybko, bez zastanowienia, może wylądować na półce obok innych nieprzydatnych zabawek i gadżetów.  Przed kupnem trzeba się zastanowić, czy chcemy kupić zabawkę czy może jednak akcesoria, które ułatwią rodzicom opiekę nad maluszkiem. A może by tak połączyć funkcjonalność z użytecznością?!

Z pomocą przychodzi firma Mruumi! Na naszej stronie znajdziesz sprawdzony i oryginalny prezent dla niemowlaka – Mrucząco – Szumiącego Misia Króliczka Mruumi. Zapewni on spokojne noce zarówno niemowlakowi, jak i zmęczonym rodzicom. Ucieszy on nawet najbardziej wybrednego maluszka. Co również bardzo istotne – przytulanka ta zostanie z dzieckiem na wiele wiele lat, będzie odkrywała z nim świat, będzie pocieszycielem w chwilach smutku. Została tak zaprojektowana, aby służyć dziecku przez wiele lat, począwszy od dnia narodzin.

Szumiący Miś Królik Mruumi to niezwykła przytulanka, która od pierwszych dni dziecka będzie jego najlepszym przyjacielem. Dzięki wydawanemu przez 60 minut po włączeniu delikatnemu szumowi, znanemu maluchowi z życia płodowego, uspokoi go i pomoże zasnąć. A gdy ponownie usłyszy jego płacz czy niespokojne ruchy, ponownie zaszumi – dzięki fukcji cry sensor. Króliczek to przytulanka na lata. Gdy dziecko wyrasta z potrzeby zasypiania przy szumie, wyciągamy mechanizm z wnętrza pluszaka, a kieszonka staje się miejscem przechowywania skarbów dziecka.

Każdy z nas pamięta swojego pierwszego i najwierniejszego przyjaciela z dzieciństwa. Towarzysza przygód i powiernika najskrytszych sekretów. Tego, któremu po latach dziecięcej miłości nierzadko brakowało uszka lub guziczka. Dzieci kochają przytulanki, a szumiący miś Króliczek Mruumi to wyjątkowy przyjaciel od pierwszego dnia życia. Idealny pomysł na prezent! Zapewniamy – Jesteśmy rodzicami

Jak zapakować prezent dla niemowlaka?

Kreatywne spakowanie prezentu zwiększa jego atrakcyjność i bardzo ładnie prezentuje się pod choinką.  Pakując zabawki można schować je do kartonu, który z pomocą kolorowego papieru ozdabia się np. zwierzątkami. Z paczki można też przygotować duży cukierek – wystarczy pudełko z prezentem obwinąć papierem i zostawić jego spory nadmiar, który potem z dwóch stron opakowania związuje się kolorową tasiemką.