POZNAJ KRÓLICZKA MRUUMI

KRÓLICZEK MRUUMI – specjalista do spraw usypiania

 

MOŻLIWOŚĆ PRANIA

Ze względu na wysokiej jakości, delikatne materiały z których został wykonany pluszak, króliczka można wyłącznie prać ręcznie. Po wcześniejszym wyjęciu mechanizmu dźwiękowego z brzuszka pluszaka.

 

KIESZONKA NA ZAMECZEK

Każdy Króliczek posiada kieszonkę zamykaną na zamek, dzięki której mechanizm szumiący jest bezpiecznie ukryty przed dzieckiem.

OD PIERWSZYCH CHWIL ŻYCIA

Króliczek Mruumi powstał z myślą o maluszkach, aby ułatwić im oswajanie się z otaczającym je światem, w pierwszych miesiącach ich życia. Biały szum, wytwarzany przez mechanizm, znajdujący się w brzuszku pluszaka, przypomina maleństwu dźwięki słyszane przez wiele miesięcy w łonie mamy. Daje on dziecku poczucie bezpieczeństwa, pozwala się wyciszyć i zasnąć. Działa zbawiennie na sam sen. Koi przy kolkach. Króliczek sprawdzi się również przy starszych dzieciach, które lubią zasypiać przy dźwiękach białego szumu.

WYSOKA JAKOŚĆ

Króliczek wykonany jest z najwyższej jakości, mięciutkiego i przyjemnego w dotyku pluszu oraz tkaniny bawełnianej. Posiada certyfikat bezpieczeństwa EN71 i znak jakości CE.

39 CENTYMETROWY PRZYJACIEL NA LATA

Króliczek został tak zaprojektowany aby służył dziecku przez wiele lat. Pomaga w zasypianiu nie tylko noworodkom, ale i starszym dzieciom. Gdy natomiast dziecko wyrasta z potrzeby zasypiania przy szumie, mechanizm można wyjąć , a kieszonka staje się tajemnym miejscem do przechowywania skarbów dziecka.

PRECYZJA WYKONANIA

Pluszak został wykonany z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół, w trosce o bezpieczeństwo dziecka. Nosek, oczka, długie uszka o dwojakiej fakturze, groszek poniżej ogonka króliczka sprawiają, że króliczek spełnia również funkcję zabawki sensorycznej.

 

SERDUSZKO MRUCZĄCO -SZUMIĄCE

 

CZUJNIK SNU/ CRYsensor – Po 50 minutach szumienia, króliczek wycisza się i przechodzi w tryb nasłuchu. To czas w którym śpiący maluch przechodzi do fazy głębokiego snu. Gdy Mruumi rozpozna płacz budzącego się dziecka, automatycznie zareaguje uspokajającym szumem, a po 50 min działania ponownie przejdzie w tryb czuwania

 

AUTOMATYCZNE WYŁĄCZANIE – serduszko króliczka samodzielnie wyłącza się po 50 minutach szumienia

 

REGULACJA POZIOMU GŁOŚNOŚCI – daje rodzicowi możliwość wyboru poziomu dźwięku najbardziej odpowiedniego w danej chwili

 

PROSTA OBSŁUGA – Wszystkie funkcje ustawiamy jednym przyciskiem, bez potrzeby wyciągania mechanizmu z brzuszka pluszaka.

 

TRZY RODZAJE SZUMU – naturalne mruczenie kota, szum dźwięk suszarki i bicie serca mamy daje możliwość wyboru szumu, który najbardziej odpowiada Twojemu maluszkowi.