POZNAJ KRÓLICZKA MRUUMI - Mruumi - Szumiący Miś Królik

KRÓLICZEK MRUUMI – specjalista do spraw usypiania

 

MOŻLIWOŚĆ PRANIA

Ze względu na wysokiej jakości, delikatne materiały z których został wykonany pluszak, króliczka można wyłącznie prać ręcznie. Po wcześniejszym wyjęciu mechanizmu dźwiękowego z brzuszka pluszaka.

 

KIESZONKA NA ZAMECZEK

Każdy Króliczek posiada kieszonkę zamykaną na zamek, dzięki której mechanizm szumiący jest bezpiecznie ukryty przed dzieckiem.

OD PIERWSZYCH CHWIL ŻYCIA

Króliczek Mruumi powstał z myślą o maluszkach, aby ułatwić im oswajanie się z otaczającym je światem, w pierwszych miesiącach ich życia. Biały szum, wytwarzany przez mechanizm, znajdujący się w brzuszku pluszaka, przypomina maleństwu dźwięki słyszane przez wiele miesięcy w łonie mamy. Daje on dziecku poczucie bezpieczeństwa, pozwala się wyciszyć i zasnąć. Działa zbawiennie na sam sen. Koi przy kolkach. Króliczek sprawdzi się również przy starszych dzieciach, które lubią zasypiać przy dźwiękach białego szumu.

WYSOKA JAKOŚĆ

Króliczek wykonany jest z najwyższej jakości, mięciutkiego i przyjemnego w dotyku pluszu oraz tkaniny bawełnianej. Posiada certyfikat bezpieczeństwa EN71 i znak jakości CE.

39 CENTYMETROWY PRZYJACIEL NA LATA

Króliczek został tak zaprojektowany aby służył dziecku przez wiele lat. Pomaga w zasypianiu nie tylko noworodkom, ale i starszym dzieciom. Gdy natomiast dziecko wyrasta z potrzeby zasypiania przy szumie, mechanizm można wyjąć , a kieszonka staje się tajemnym miejscem do przechowywania skarbów dziecka.

PRECYZJA WYKONANIA

Pluszak został wykonany z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół, w trosce o bezpieczeństwo dziecka. Nosek, oczka, długie uszka o dwojakiej fakturze, groszek poniżej ogonka króliczka sprawiają, że króliczek spełnia również funkcję zabawki sensorycznej.

 

SERDUSZKO MRUCZĄCO -SZUMIĄCE

 

CZUJNIK SNU/ CRYsensor – Po 50 minutach szumienia, króliczek wycisza się i przechodzi w tryb nasłuchu. To czas w którym śpiący maluch przechodzi do fazy głębokiego snu. Gdy Mruumi rozpozna płacz budzącego się dziecka, automatycznie zareaguje uspokajającym szumem, a po 50 min działania ponownie przejdzie w tryb czuwania

 

AUTOMATYCZNE WYŁĄCZANIE – serduszko króliczka samodzielnie wyłącza się po 50 minutach szumienia

 

REGULACJA POZIOMU GŁOŚNOŚCI – daje rodzicowi możliwość wyboru poziomu dźwięku najbardziej odpowiedniego w danej chwili

 

PROSTA OBSŁUGA – Wszystkie funkcje ustawiamy jednym przyciskiem, bez potrzeby wyciągania mechanizmu z brzuszka pluszaka.

 

TRZY RODZAJE SZUMU – naturalne mruczenie kota, szum dźwięk suszarki i bicie serca mamy daje możliwość wyboru szumu, który najbardziej odpowiada Twojemu maluszkowi.

Usypiające dźwięki dla niemowląt

Szumiący miś Króliczek Mruumi emituje 3 rodzaje białego szumu dla niemowląt:
dźwięk suszarki, bicie serca oraz naturalne mruczenie kota.
Naturalne mruczenie kota – szumiący miś Króliczek Mruumi jest pierwszą przytulanką na polskim rynku, która generuje ten dźwięk. Naukowcy dowiedli, że mruczenie kota działa relaksująco – zarówno na dzieci jak i dorosłych, a częstotliwość, z jaką się to odbywa działa pro zdrowotnie. Naturalne mruczenie kota jest jak muzyka usypiająca dzieci – w połączeniu z mięciutką zabawką stanowi idealny zestaw do spania.

Dźwięk suszarki – podobnie jak dźwięk odkurzacza działa na dziecko wyciszająco i usypiająco. Najmłodsze dzieci – jako obserwatorzy uczący się życia – nie mają wykształconej zdolności oddzielania bodźców ważnych od tych mniej istotnych. Z tego względu absorbujące są dla nich rzeczy, które na dorosłym nie robią żadnego wrażenia. Przypuszcza się, że skuteczne działanie szumu suszarki jest między innymi efektem zagłuszenia innych dźwięków pochodzących z otoczenia i tym samym umożliwienia maluchowi prawdziwego wyciszenia.

Bicie serca – jest jednym z ulubionych dźwięków preferowanych przez maluchy. Dziecko spędza w łonie matki około 9 miesięcy. Przez ten czas przyzwyczaja się do otaczającej go rzeczywistości – bicia serca mamy, szumu jej krwi i dźwięku oddechu. Dźwięk bicia serca, który emituje szumiący miś Króliczek Mruumi przypomina dziecku o rzeczywistości, w której spędził pierwsze miesiące swojego życia. Bicie serca w połączeniu z ciasno opatulonym kocykiem działa na najmłodszych uspokajająco i sprawia, że łatwiej usypiają i odprężają się.

Mrucząco – szumiące misie

Mrucząco – szumiące misie koją napięcie emocjonalne, łagodzą ból i w delikatny sposób usypiają malucha zapewniając mu odprężenie i spokojny sen. Króliczki Mruumi to nie tylko cudowne przytulanki. Traktujemy je bardziej jako przyjaciela dzieci towarzyszącego im przez kolejne lata. – mówi Magdalena Król, twórczyni mrucząco – szumiącego misia Króliczka Mruumi.

Opracowując Króliczka Mruumi zdecydowaliśmy sięoprócz sprawdzonych rozwiązań takich jak szum suszarki i bicie serca  – na dodatkowy element w postaci dźwięku mruczącego kota. Dlaczego? Naukowe badania potwierdzają, że dźwięki o niskiej częstotliwości – takie jak mruczenie kota – działają na człowieka rozluźniająco i kojąco. Wielu dorosłych zna przyjemne uczucie towarzyszące słuchaniu leżącego obok rozluźnionego kota – to wyjątkowo relaksujące doznanie. Chcieliśmy podzielić się tym z najmłodszymi. Króliczki Mruumi pomagają najmłodszym nie tylko w uśnięciu. To ważne wsparcie podczas trudnych momentów takich jak ząbkowanie czy kolka. W późniejszych latach świetnie sprawdzają się natomiast jako maskotki z dźwiękiem mruczenia kota – dźwiękiem, który zrelaksuje i wyciszy starsze dziecko, a nawet osobę dorosłą.