Mrucząco - szumiące misie, na czym polega wyjątkowość pluszaków firmy Mruumi? - Mruumi - Szumiący Miś Królik

dziecko bawi sie z mrucząco szumiącym króliczkiem mruumi

Mrucząco – szumiące misie to produkt istniejący na polskim rynku od kilku lat. W założeniu przytulanka emitująca biały szum ma pomagać dziecku w uspokojeniu, wyciszeniu. Ma także przynosić ukojenie w czasie kolek i ząbkowania. Czy to faktycznie działa? Rzesza zadowolonych rodziców oraz zrelaksowanych dzieci, zgodnie potwierdza, że to zdecydowanie jeden z najbardziej trafionych prezentów dla dziecka.

Mrucząco – szumiące misie od Mruumi

Mrucząco – szumiące misie koją napięcie emocjonalne, łagodzą ból i w delikatny sposób usypiają malucha zapewniając mu odprężenie i spokojny sen. Króliczki Mruumi to nie tylko cudowne przytulanki. Traktujemy je bardziej jako przyjaciela dzieci towarzyszącego im przez kolejne lata. – mówi Magdalena Król, twórczyni mrucząco – szumiącego misia Króliczka Mruumi.

Opracowując Króliczka Mruumi zdecydowaliśmy sięoprócz sprawdzonych rozwiązań takich jak szum suszarki i bicie serca  – na dodatkowy element w postaci dźwięku mruczącego kota. Dlaczego? Naukowe badania potwierdzają, że dźwięki o niskiej częstotliwości – takie jak mruczenie kota – działają na człowieka rozluźniająco i kojąco. Wielu dorosłych zna przyjemne uczucie towarzyszące słuchaniu leżącego obok rozluźnionego kota – to wyjątkowo relaksujące doznanie. Chcieliśmy podzielić się tym z najmłodszymi. Króliczki Mruumi pomagają najmłodszym nie tylko w uśnięciu. To ważne wsparcie podczas trudnych momentów takich jak ząbkowanie czy kolka. W późniejszych latach świetnie sprawdzają się natomiast jako maskotki z dźwiękiem mruczenia kota – dźwiękiem, który zrelaksuje i wyciszy starsze dziecko, a nawet osobę dorosłą.