BLOG - Mruumi - Szumiący Miś Królik

Każdy rodzic zmagający się z problemami ze snem swojego maluszka wie, jak trudne jest znalezienie sposobu aby pomóc dziecku. Kolki, ząbkowanie spędza sen z oczu nie tylko maluszkom, ale także rodzicom.

Badania naukowe oraz natura przynoszą rozwiązanie zmęczonym rodzicom. Dowodzą one, że określone poziomy częstotliwości mruczenia kota uśmierzają ból, pomagają się wyciszyć i zasnąć, a także mają wiele właściwości zdrowotnych i terapeutycznych.

Nasza firma, opierając się o powyższe badania naukowe, stworzyła zabawkę przynoszącą ukojenie przy bólu brzuszka spowodowanym kolką, bólu spowodowanym ząbkowaniem, czy problemach ze snem u najmłodszych i nie tylko.Jesteśmy dumni, że jako pierwsi na rynku, możemy zaprezentować najnowsze osiągnięcie nauki w formie narzędzia dla rodziców, do ukojenia dziecka i własnych skołatanych nerwów.

Przedstawiamy absolutną nowość na rynku.Zabawka, która oprócz sprawdzonych białych szumów działających kojąco na dziecko, ma również dobrotliwe dźwięki mruczenia kota. Nasza innowacja polega na wprowadzeniu do zabawki zdrowotnego dźwięku naturalnego kociego mruczenia (częstotliwość 25-140 Hz).

Z naszych badań wynika, że zarówno niemowlę, jaki i kilkuletnie dziecko oraz dorosły wtulony w dźwięk mruczenia kota, uspokaja się i wycisza. Kocie wibracje działają wyciszają, co z kolei przekłada się na długość i jakość naszego snu. Utulą również dzieci cierpiące z powodu kolki czy ząbkowania.